O wiele częściej preferujemy seriale online

Написано от: Andrew39

Тагове : seriale online , filmy online

Andrew39

seriale onlineBez wątpliwości jednym z najpopularniejszych zajęć wieczornych było do tej pory oglądanie filmów i seriali w telewizorni. W momencie, kiedy net do reszty zagościł w naszych domach znacznie częściej aniżeli do tej pory przedkładamy filmy i seriale online kosztem telewizji. Z jakiego powodu? Przede wszystkim mamy dostęp do treści, które sami mamy możliwość wybierać i nie blokuje nas ramówka programowa. Kolejnym plusem jest to, że sami dobieramy czas, gdy pożądamy oddać się seansowi i nic nas w tej kwestii nie ogranicza. Mało tego, przedkładamy opłatę abonamentu na telewizję online i obecnie w wielu polskich gospodarstwach nie zobaczymy już odbiornika TV.
Ostatnie lata należą do najważniejszych w branży filmowej. Porównując liczbę nowych produkcji zobaczymy wyraźnie, iż co roku przybywa nie o parę, a bodaj kilkadziesiąt procent nowiusieńkich projektów. Osoby młodsze, urodzone przed rokiem dwutysięcznym są Znacznie bardziej zaintrygowane nowymi, nieznanymi wcześniej produkcjami, czego raczej nie można powiedzieć o ludziach starszych, które do tej pory żywią przywiązanie do starszych produkcji, niemniej jednak doceniają możność użytkowania telewizji online. A ponieważ mowa o starszych, to tu zauważamy ciekawy postęp, ponieważ seniorzy odkrywając sposobności netu nadzwyczaj chętnie szukają popularnych, znanych sobie z lat młodości filmów, które dzięki internetowi mają możliwość przeglądać w każdej chwili a także w każdym miejscu i to całkiem niedrogo.
Filmy i seriale online to nie tylko gwarancja pierwszorzędnego kina, lecz także gwarancja, iż wybrany przez nas portal będzie przez cały czas użyczał następne produkcje do swojego repozytorium. Znakomitym przykładem jest z pewnością dzisiaj Netfliks a także DAZN. Netfliks to gigantyczne repozytorium filmów a również seriali z całego świata, zaś druga platforma - wydarzeń sportowych. Z badań środowiska wynika, iż o ile do 2010 roku blisko 30% internautów odtwarzało tv online, o tyle aktualnie ten procent wynosi ponad 70!. A to tylko statystyka, bo za 2-3 lata suma ludzi oglądających filmy i seriale online będzie wynosić przynajmniej 80%. Zauważamy więc, że czas telewizji internetowej osiąga swoje maksimum i bardzo dobrze, dlatego że ceniąc sobie indywidualizm a także przystępność ciężko o inne miejsce niż sieć, w którym to my kwalifikujemy o tym co odtwarzamy, a nie stacja telewizyjna.

Коментара (0)Add Comment

Напиши коментар

busy